Výhodná investice

MOŽNOST INVESTICE S VÝNOSEM AŽ 5 %

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ

Nízká míra rizika a bezpečný způsob, jak uložit finanční prostředky – to jsou společné jmenovatele pro investici do nemovitostí. Tržní hodnota nemovitostí ve správné lokalitě se navíc v dlouhodobém horizontu zvyšuje, což představuje spolehlivou ochranu před inflací. Vzhledem k nízkým úrokovým sazbám hypotečních úvěrůje možné investici zrealizovat i s relativně malým vstupním kapitálem.

VHODNÁ NEMOVITOST A LOKALITA

Investice do novostavby přinášejí řadu výhod, například dlouholetou trvanlivost, nízkou degradaci, záruku, a tedy na dlouho prakticky nulové dodatečné investice. Navíc Čeladná je ideální místo v tomto regionu, láká k bydlení i životu. Zájem o pronájem bytů zde vysoce převyšuje nabídku. Zvyšující se atraktivita této destinace spolu s nedostatkem nemovitostí k pronájmu jsou garancí jejich vysoké a rychlé obsazenosti.

BEZSTAROSTNÁ INVESTICE

Místní realitní kancelář specializující se na pronájem bytů v Čeladné vám poskytne komplexní servis pro dosažení požadovaného výnosu - služby od vyhledání vhodného nájemce (vč. právního servisu) po kompletní správu nemovitosti. Po celou dobu za vás rádi zajistí veškerou komunikaci s nájemci a správcem domu.

CO ZÍSKÁTE?

Díky své investici do nemovitostí získáte stabilní příjem s nízkou mírou rizika. Delegováním správy své nemovitosti uspoříte drahocenný čas a zároveň dosáhnete vysoké obsazenosti – tedy vysoce efektního zhodnocení vložených prostředků. Profesionální správa nemovitostí je klíčová pro dosažení a udržení stabilního a vysokého výnosu.